Angličtina v Jižní Africe

<strong>Angličtina</strong> v Jižní Africe

Republika Jižní Afrika(často též Jihoafrická republika, zkráceně JAR) je jeden z nejvyspělejších afrických států. Na hrubém domácím produktu celé Afriky se podílí více než jednou pětinou. Leží na jihu afrického kontinentu. Sousedí s Namibií, Botswanou a Zimbabwe na severu, Mozambikem a Svazijskem na východě. Uvnitř jihoafrického území leží samostatné království Lesotho.

Individuální výuka angličtiny v Kapském městě - základní program

Individuální výuka angličtiny v Kapském městě - základní program

Výuka v rodině kvalifikovaného lektora - rodilého mluvčího

K výuce angličtiny můžete také přidat neformální aktivity. Jedná se o aktivity společně realizované s vaším učitelem a jsou velmi dobrým způsobem, jak procvičit své jazykové schopnosti a strávit čas mimo vyučování se svým učitelem. Obsah společných aktivit záleží na domluvě s lektorem. V případě neformálních aktivit cena programu již obsahuje úhradu všech nákladů, jako je doprava, vstupné atd. pro studenta a doprovodného učitele.

Výuka angličtiny spolu s potápěním v Kapském městě

Výuka angličtiny spolu s potápěním v Kapském městě

Potápění a angličtina

Potápění je vedeno profesionálním instruktorem, kterým může být člen hostitelské rodiny nebo i místní koordinátor. Sdělte nám prosím vae praktické znalosti potápění a Vaši praxi v potápění. Samozřejmě se musíte pojistit proti nemoci a způsobení škody třetí osobě.

Výuka angličtiny spolu s kulturním programem v Kapském městě

Výuka angličtiny spolu s kulturním programem v Kapském městě

Angličtina a výlety

Učitel angličtiny je doprovodem. Bydlení v rodině učitele angličtiny s plnou penzí. Program obsahuje 10 hodin individuální výuky angličtiny týdně. Nejjkratší možný pobyt jsou 2 týdny. Při pobytu 4 týdny Vám poskytneme slevu 10%.

Ubytování v soukromí - JAR

Ubytování v soukromí - JAR

Chcete strávit týden nebo dva v zahraničí a mít možnost konverzace?

Už umíte kvalitně anglicky a nemáte zájem se dále účit? Chcete doprovázet své dítě nebo svojí partnerku a být ubytován v soukromí? Těšíte se na dovolenou v Kapském Městě, ale nechcete bydlet v hotelu?

Slevy pro individuální programy

K dlouhodobému pobytu sleva
10% sleva pro pobyty na 4 a více týdnů. 

Studenti ve věku 50 +
5% sleva pro rezervace 
pro studenty nad 50 let.