Vánoce a nový rok - individuální výuka v lokalitách Toronto a Vancouver

Výuka v rodině kvalifikovaného lektora - rodilého mluvčího

0.0/5 hodnocení (0 voleb)

Toronto je s 2,5 milióny obyvatel nejlidnatější město Kanady a zároveň hlavní město provincie Ontario. Je situováno v jižním Ontariu, na severozápadním břehu jezera Ontario. Přilehlá sídelní aglomerace, jíž Toronto formuje mj. společně s městy Mississauga, Brampton, Vaughan, Pickerin a Markham, čítá přes 6,3 miliónu obyvatel. Toronto leží též v srdci Velké oblasti okolo Toronta (GTA) (GTA) a je součástí ontarijské aglomerace, známé jako Zlatá podkova, která je domovem pro 8,1 miliónů obyvatel, tzn. přibližně 25 % veškerého kanadského obyvatelstva.

Vancouver je přístavní město v jihozápadní části kanadské provincie Britská Kolumbie, největší metropolitní centrum v západní Kanadě a třetí největší v celé Kanadě. Okolo města se rozkládá Regionální okres Metro Vancouver, který náleží do většího celku obecně známého jako Lower Mainland. Vancouverský přístav vykazuje největší objem přepravy v celé Severní Americe. Po Hollywoodu a New Yorku je Vancouver třetím největším centrem filmové produkce v Severní Americe, občas je označovaný jako Hollywood severu. Vancouver hostil XXI. zimní olympijské hry.


Vánoce / Silvestr AKCE

Zůstaňte s hostitelskou rodinou a společně oslavili velmi zvláštní období Vánoce / Silvestr. Zahrnuje Vánoce / Silvestr doplněk.

US 1.535 dolarů

Co je obsahem

  • Ubytování v zkušeného lektora rodinného domu
  • 10 hodin soukromých jazykových lekcí týdně
  • Plná penze (3 jídla denně)
  • Vánoční Činnosti, které obvykle zahrnují: vánoční jídlo, zdobení vánočního stromku, vánoční trhy, vánoční osvětlení / ozdoby, koledy, nakupování atd.

nebo

• Novoroční Speciální činnosti, které obvykle zahrnují: Nový rok jídlo, odpočítávání, ohňostroj, město dekorace / světla, nákupní.

  • Místo výuky: v rodině učitele angličtiny
  • Země studia: Kanada

  • Město nebo lokalita: Toronto a Vancouver

Telefon na agenturu

602 279 602

E-mail na agenturu

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ukázat na mapě

Vyplňte vaši adresu do adresního pole pod mapou a nejkratší trasa bude ukázána.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Komentujete jako host.

Slevy pro individuální programy

K dlouhodobému pobytu sleva
10% sleva pro pobyty na 4 a více týdnů. 

Studenti ve věku 50 +
5% sleva pro rezervace 
pro studenty nad 50 let.