Angličtina v Londýně

<strong>Angličtina</strong> v <strong>Londýn</strong>ě

Anglie VlajkaLondýn je hlavní město Spojeného království Velké Británie a Severního Irska ležící na jihovýchodě země při ústí řeky Temže. Produkuje 20 % HDP Spojeného království a londýnská City je jedno z největších světových obchodních center. Londýn je společně s městy New York a Tokio jedním z nejdůležitějších měst na světě. Pojem Londýn se používá pro území vymezené jako jeden z anglických regionů – Velký Londýn.

<strong>Angličtina</strong> a Kultura v <strong>Londýn</strong>ě

Angličtina a Kultura v Londýně

V soukromí - v rodině Vašeho lektora/průvodce Londýnem

Střídání stráží u Buckinghamského paláce, British Museum, London Eye, Madame Tussauds, Hyde Park, Aquarium, Victoria and Albert Museum, Natural History Museum, Science Museum, Museum of London, Katedrála svatého Pavla, The Monument, Tower of London

<strong>Angličtina</strong> a Sportovní vyžití v <strong>Londýn</strong>ě

Angličtina a Sportovní vyžití v Londýně

Vybraný lektor je i Vaším instruktorem a průvodcem Londýnem

Kromě soukromý lekcí angličtiny si máte možnost každý týden nějak zasportovat. Vyberte si program podle svých zájmů a soustřeďte se buď na tenis, golf, jízdu na koni nebo badminton...

<strong>Angličtina</strong> v <strong>Londýn</strong>ě - Dobrodružný program

Angličtina v Londýně - Dobrodružný program

Ubytování v rodině lektora

Navštivte Anglické nejděsivější přitažlivosti: London Dungeon (věk 13 +) nebo Ripley´s Believe It or Not a  objevte vše, co má co dočiněníí s podivností a bizarností (všechny věkové kategorie).

Individuální výuka angličtiny v <strong>Londýn</strong>ě spolu s volnočasovými aktivitami

Individuální výuka angličtiny v Londýně spolu s volnočasovými aktivitami

Ubytování v rodině Vašeho lektora

Nakupování: 2 nákupní výlety, vybrate si z Carnaby Street, Covent Garden, Harrods, Camden Market, Portobello Road (v závislosti na místě ubytování) Čaj o páté: English Cream Tea v tradičních čajovně Vaření: Vaření - 5 hodin za týden Zábavní parky: Celodenní exkurze do Chessington World of Adventures nebo Thorpe Park

Individuální výuka v <strong>Londýn</strong>ě

Individuální výuka v Londýně

Pobyt v soukromí s ubytováním v domě lektora

Spolupracujeme s daleka největší a nejprestižnější organizací zajišťující výuku cizích jazyků v rodinách učitelů. Každoročně navštíví tisíce studentů z nejrůznějších koutů světa více než 30 zemí za účelem zdokonalení se v používání cizího jazyka a seznámení se s místními obyvateli. Každý z nich se učí cizí jazyk podle svého rozhodnutí a v zemi, kde s e tímto jazykem běžně komunikuje. Každý z účastníků je izolován od používání svého rodného jazyka a je nucen překonat jazykovou bariéru. Každý účastník bydlí v domě svého učitele a je vyučován na bázi individuální výuky a lekcí one to one.

Ubytování v soukromí

Ubytování v soukromí - Londýn

Možnost konverzace a příjemně prožitého času během stravování

Možnost slevy ve výši 20% při ubytování dvou účastníků - Minimální délka pobytu je jeden týden. Možnost ubytování v soukromí ve všech destinacích. Dáváme Vám možnost vybrat si stravování formou polopenze nebo plné penze. Vždy však nabízíme přátelskou konverzaci s hostitelem. Letenky se rezervujte tak, aby vychzel pobyt od neděle do soboty.

Vánoce a Nový rok v <strong>Londýn</strong>ě

Vánoce a Nový rok v Londýně

Prožijte nejkrásnější období roku v Londýně v soukromí lektora

Dostane se Vám vynikající příležitosti pro úplné ponoření se do cizího jazyka a strávení vámi zvoleného času v zahraničním prostředí v domě učitele, který Vám vyjde maximálně vstříc a jemuž záleží na tom, aby Vás co nejlépe naučil cizí jazyk a abyste se co nejlépe seznámili s prostředím jeho země.

Slevy pro individuální programy

K dlouhodobému pobytu sleva
10% sleva pro pobyty na 4 a více týdnů. 

Studenti ve věku 50 +
5% sleva pro rezervace 
pro studenty nad 50 let.