Individuální výuka angličtiny - v různých lokalitách Francie - základní program

Výuka v rodině kvalifikovaného lektora - rodilého mluvčího

0.0/5 hodnocení (0 voleb)

Bretaňský poloostrov (francouzsky Bretagne) je nejzápadnější poloostrov Francie mezi průlivem La Manche a Atlantským oceánem. Rozlohou zabírá asi 27000 km2. Rozkládá se zde francouzský region Bretagne. Zvlněná pahorkatina (až 384 m n. m.) s členitým (riovým) pobřežím. Jsou zde četná ložiska kaolínu. Pastvinářství. Je zde rozšířený rybolov a chov ústřic.

Pays de la Loire je jeden z 27 regionů Francie. Nachází se na západě Francie. Skládá se z pěti departmentů - Loire-Atlantique, Mayenne, Maine-et-Loire, Sarthe a Vendée. Jeho hlavním městem je Nantes.

Poitou-Charentes je jeden z 27 regionů Francie. Nachází se na západě Francie. Skládá se ze čtyř departmentů - Charente, Charente-Maritime, Deux-Sèvres a Vienne. Jeho hlavním městem je Poitiers. 

Languedoc-Roussillon je jeden z 27 regionů Francie. Nachází se na jihu Francie, při hranici se Španělskem. Skládá se z pěti departmentů (Aude, Gard, Hérault, Lozère a Pyrénées-Orientales) a jeho hlavní město je Montpellier.


Lokality: Bretaň, Francouzská riviéra, Provence, Languedoc-Roussillon, Limousin, Pays de la Loire, Midi-Pyrenees, Normandie, Poitou-Charentes, Rhône-Alpes 

 

  • Místo výuky: v rodině učitele angličtiny
  • Země studia: Francie

  • Město nebo lokalita: Bretaň, Francouzská riviéra, Provence, Languedoc-Roussillon, Limousin, Pays de la Loire, Midi-Pyrenees, Normandie, Poitou-Charentes, Rhône-Alpes

Telefon na agenturu

602 279 602

E-mail na agenturu

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ukázat na mapě

Vyplňte vaši adresu do adresního pole pod mapou a nejkratší trasa bude ukázána.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Komentujete jako host.

Slevy pro individuální programy

K dlouhodobému pobytu sleva
10% sleva pro pobyty na 4 a více týdnů. 

Studenti ve věku 50 +
5% sleva pro rezervace 
pro studenty nad 50 let.